Ігор Кононенко

ЗМІ

21 Гру 2021
Благодійний фонд Ігоря Кононенка у 2021 році спрямував 834 тис. гривень на благодійність

Благодійний фонд Ігоря Кононенка опублікував звіт про діяльність за 2021 рік. Протягом трьох років Фонд активно працює за кількома напрямами: допомога медичним закладам у боротьбі з коронавірусом, соціальна допомога та допомога військовим.

Читати далі
03 Лис 2021
Квадрокоптер, акумулятори та генератор: Ігор Кононенко продовжує допомогати ЗСУ

Бізнесмен та народний депутат України 8 скликання Ігор Коненко передав дрон Autel EVO 2 бійцям Сил спеціальних операцій (ССО), а також генератор, акумулятор і шини для бійців 58-ї бригади ЗСУ.

Читати далі
01 Жов 2021
Фонд Ігоря Кононенка направив 248 тисяч гривень на придбання оптики для двох снайперських комплексів

Благодійний фонд Ігоря Кононенка спрямував майже чверть мільйона гривень на придбання армійських прицілів для снайперського підрозділу однієї з частин, що обороняє Україну на сході, про це свідчить проміжний звіт Фонду.

Читати далі
25 Сер 2021
Марія Іонова та Ігор Кононенко: командир групи снайперів розповів, хто допомагає на передовій

Командир групи снайперів із позивним “Смайл”, з яким знімальна група #Букв спілкувалася поблизу передової, розповів, хто постійно допомагає його підрозділу.

Читати далі
27 Чер 2021
За підтримки бізнесмена Ігоря Кононенка центр “Я+Сім'я” надає унікальну допомогу дітям з особливими потребами

На вулиці Героїв Сталінграда, 48-А, у затишному куточку Оболонського району Києва працює унікальний дошкільний навчальний заклад для дітей з різними особливими освітніми потребами (ООП) — “Я+Сім'я”.

Читати далі
25 Чер 2021
Фонд “Територія добра” подякував Кононенку за багаторічну підтримку військових на Cході країни

Ігор Кононенко не один рік фінансово підтримує військових. Про це йдеться на офіційній сторінці БФ “Територія добра” у соціальній мережі Facebook.

Читати далі
06 Чер 2021
Вчитель-лабрадор: як навчають дітей у столичному реабілітаційному центрі «Я+Сім’я»

«Великий Київ» відвідав унікальний дошкільний навчальний заклад, який орієнтований на дітей з різними особливими освітніми потребами (ООП).

Читати далі
25 Лют 2021
У Пущі-Водиці побудують екопарковку – Ігор Кононенко

Міжнародна тенісна академія звернулася до Київради з проханням надати земельну ділянку в Оболонському районі не під будівництво, а для облаштування паркувальної зони поблизу спортивної бази у Пущі-Водиці.

Читати далі
19 Гру 2020
Пандемія розчулила серця багатьох. Хоча в Україні все ще бракує меценатів – голова БФ «Manus Dei» Андрій Доценко

Український бізнесмен Андрій Доценко не один рік допомагав дитячим будинкам Київщини, закуповував для дітлахів солодощі, іграшки, їжу та одяг. Навіть фінансував із друзями ремонт одного з таких сиротинців.

Читати далі
12 Лис 2020
Над трасою в Обухові збудували пандусний перехід. Для місцевих це “дорога життя”

У Обухові збудували перехід пандусного типу над інтенсивною трасою Н-01 Київ — Знам‘янка. Тепер дорога на роботу буде більш безпечною для кількох тисяч мешканців міста.

Читати далі