Ігор Кононенко

ЗМІ

25 Сер 2021
Марія Іонова та Ігор Кононенко: командир групи снайперів розповів, хто допомагає на передовій

Командир групи снайперів із позивним “Смайл”, з яким знімальна група #Букв спілкувалася поблизу передової, розповів, хто постійно допомагає його підрозділу.

Читати далі
27 Чер 2021
За підтримки бізнесмена Ігоря Кононенка центр “Я+Сім'я” надає унікальну допомогу дітям з особливими потребами

На вулиці Героїв Сталінграда, 48-А, у затишному куточку Оболонського району Києва працює унікальний дошкільний навчальний заклад для дітей з різними особливими освітніми потребами (ООП) — “Я+Сім'я”.

Читати далі
25 Чер 2021
Фонд “Територія добра” подякував Кононенку за багаторічну підтримку військових на Cході країни

Ігор Кононенко не один рік фінансово підтримує військових. Про це йдеться на офіційній сторінці БФ “Територія добра” у соціальній мережі Facebook.

Читати далі
06 Чер 2021
Вчитель-лабрадор: як навчають дітей у столичному реабілітаційному центрі «Я+Сім’я»

«Великий Київ» відвідав унікальний дошкільний навчальний заклад, який орієнтований на дітей з різними особливими освітніми потребами (ООП).

Читати далі
25 Лют 2021
У Пущі-Водиці побудують екопарковку – Ігор Кононенко

Міжнародна тенісна академія звернулася до Київради з проханням надати земельну ділянку в Оболонському районі не під будівництво, а для облаштування паркувальної зони поблизу спортивної бази у Пущі-Водиці.

Читати далі
19 Гру 2020
Пандемія розчулила серця багатьох. Хоча в Україні все ще бракує меценатів – голова БФ «Manus Dei» Андрій Доценко

Український бізнесмен Андрій Доценко не один рік допомагав дитячим будинкам Київщини, закуповував для дітлахів солодощі, іграшки, їжу та одяг. Навіть фінансував із друзями ремонт одного з таких сиротинців.

Читати далі
12 Лис 2020
Над трасою в Обухові збудували пандусний перехід. Для місцевих це “дорога життя”

У Обухові збудували перехід пандусного типу над інтенсивною трасою Н-01 Київ — Знам‘янка. Тепер дорога на роботу буде більш безпечною для кількох тисяч мешканців міста.

Читати далі
13 Тра 2020
Игорь Кононенко: Сегодня в Украине спортивное меценатство – скорее исключение из правила, чем массовое явление

Бизнесмен и основатель Международной теннисной Академии – о работе академии, Даше Снигур и подготовке теннисистов в Украине.

Читати далі
19 Бер 2020
Кононенко купує обладнання двом лікарням на окрузі, де програв вибори “Слузі народу”

Обухівська і Васильківська центральні районні лікарні отримають медичне обладнання. Кілька десятків пульсоксиметрів, кисневі концентратори і газово-електролітний аналізатор закупить Ігор Кононенко, народний депутат VIII скликання. Про це Кононенко повідомив вчора на своїй сторінці в Facebook.

Читати далі